Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

Velashape® 3 | Bölgesel Zayıflama Ankara

VelaShape® 3 bölgesel zayıflama ve selülit görünümünün azaltılmasında etkili, bu alanda FDA onayı almış eşsiz bir teknolojiye sahip sistemdir.

VelaShape® 3 ile ilk tedaviden itibaren gözle görülür incelme ve selülit görüntüsünde azalma görülmektedir. Kişiye göre 1-2 hafta ara ile alınan 3 – 4 seansta maksimum etki gözlemlenir.

VelaShape® 3’ün bu kadar etkili olmasının nedeni; Bölgesel Zayıflama ve Selülit amacıyla radyofrekans, infrared ve vakum teknolojilerini bir arada kullanmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

Sıkça Sorulan Sorular

VelaShape® III hangi bölgelerde uygulanır ?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulansa da, VelaShape® III cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi amacıyla tasarlanmıştır.

Hangi bölgelerde kaç santim incelme olur?

Yapılan klinik çalışmalar tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yapmış hastalardan oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu tedavinin uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan son derece hoşnut olduğu bildirilmektedir.

Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasın sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarının daha uzun ömürlü kılacaktır.

VelaShape® III benim için uygun mu?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümünü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini artırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III bu konuda da son derece etkilidir.

VelaShape® III güvenli midir?

FDA, VelaShape® 3’ün tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

Tedavi sırasında acı hisseder miyim?

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu hasta bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape 3 teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

Tedavi yapılan bölgede ne gibi bir fark göreceğim?

Tedavi uygulanan bölgede cilt daha sıkı görünmekte ve bu sıkılık hasta tarafından belirgin bir şekilde hissedilmektedir. Bazı durumlarda, ciltte birkaç saat boyunca kızarıklık görülebilir. Çok nadir olsa da işlem yapılan bölgede hassasiyet görülebilir.

VelaShape® III teknolojisinin avantajları nelerdir?

Her şeyden önce VelaShape® III, bölgesel incelme konusunda FDA tarafından onaylı ve cerrahi olmayan tek teknolojidir. Kızılötesi ışınları, vakum ve mekanik mesajı bir arada kullanan diğer yöntemlerin aksine sadece VelaShape III klinik olarak kanıtlanmış sonuçlar, etkinlik ve güvenlik garantisi verebilir.

Top