Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

Vücut Analizi

FİYAT ve DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Uzun zamandır, vücut kompozisyon analizinde, uzmanlar Vücut Analiz Cihazlarını kullanıyorlar. Bu cihazları seçme nedenleri, hastalarına kilo kaybı amacıyla diyet ve spor programları hazırlarken doğru ve güvenilir verilerden referans alarak, hastalarının sağlıklarını tehlikeye atabilecek programlardan kaçınmak ve programların devamı esnasında hastalarında görülebilecek istenmeyen etkilere anında müdahale edebilmektir.

Vücut kompozisyon analiz cihaz sonuçları kişiye özel olarak istenildiği takdirde termal görüntü opsiyonu içeriğiyle çıktı alınabilir ve anlaşılır bir dile sahiptir. Bilgisayar ortamında da muhafaza edilerek sonuçlar kolay karşılaştırılabilmektedir.

Vücut Analiz Cihazları; Kas-Yağ Analizi, Obezite Değerlendirmesi, Segmenter Kas ve Yağ Değerlendirmesi amacıyla kullanıldığı gibi sonuçlarınıza göre size egzersiz planlama özelliği kullanılarak egzersiz planlayıcı olarak da kullanılmaktadır.

Unutmayın sağlığımız şakaya gelmez. Sağlıksız maddelerle, bilinçsiz kilo kayıplarının ciddi sağlık problemlerine yol açtığını aklınızdan çıkartmayın. Kilo kaybetmek uzman kişiler koçluğunda, sağlığınızı bozmadan yapılması gereken ciddi bir işlemdir.

Kullanım Alanı:
Kullanım Amacı:
zayıflama

Benzer Uygulamalar

LPG Endermologie®

LPG firması tarafından geliştirilmiş Endermologie® teknolojisi, 30 yılı aşkın süredir tüm dünyada sıkılaşma amacı...

Soğuk Lipoliz Cooltech®

Soğuk Lipoliz, ameliyatsız lipoliz yöntemi olarak tüm dünyada en çok tercih edilen bölgesel zayıflama...

Mezoterapi

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından geliştirilmiş estetik amaçlı tıbbi bir...

Top