Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

Somon DNAsı Tedavisi Ankara

FİYAT ve DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Bıçaksız işlemlerle yapılan güzellik uygulamalarının, cerrahi müdahalelerin önüne geçtiği günümüzde gençlik aşıları olarak adlandırılan tedaviler büyük popülerite kazanmıştır.

Kırışıklık tedavisi, çatlak tedavisi ve cilt kuruluğu tedavilerinde etkin olarak kullanılan Somon DNAsı tedavisi kendi hacminin 10 bin katı kadar daha çok suyu yapısında depolayarak cildimizin daha parlak, daha dolgun ve daha genç görünmesini sağlamaktadır.

Somon DNAsı Tedavisinin sağladığı Benjamin Button etkisi ile 2 ayda daha genç görünümlü bir cilde sahip olmak artık mümkün.

Cerrahi yüz germe operasyonlarına alternatif olarak uygulanan PRP, Dermaroller, Fraksiyonel NT ve Hyaluronik Asit tedavisine bir de Somon DNAsı tedavisi yani diğer adıyla Benjamin Button etkisi eklenmiştir.

Somon balıklarının spermlerinden elde edilen Somon DNAsı en etkili anti-aging yöntemlerinden birisi olduğunu kısa zamanda kanıtlamış ve son zamanlarda popülaritesini hızla artıran bir güzellik uygulaması olmuştur.

Cildimiz de diğer dokularımız gibi yıllar geçtikçe yaşlanır. Fakat bu yaşlanma diğer dokulardan biraz daha hızlı gerçekleşir ve orta yaşlarda cildimizde kuruluk, kırışıklık, çatlak vb. oluşmaya başlar. Bunun nedeni, cildimizin olumsuz dış etkenlerle doğrudan etkileşim içinde olmasıdır ki bunlar sigara dumanı, karbon monoksit ve karbondioksit gazları, Güneşin UV ışınları ve hatalı kozmetik uygulamalarıdır. Cildimizi olması gerekenden daha kısa sürede yaşlandıran bu etkenlerden korumak elbette mümkün. Düzenli anti-aging kullanımı yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı faktörlerdir ancak, cilt üzerine tatbik edildiği için bir yerden sonra etkinliğini yitirmektedir. Bu noktada devreye invaziv uygulamalar, yani gençlik aşısı, Fraksiyonel NT ve Somon DNAsı Tedavisi gibi uygulamalar girmektedir.

Somon DNAsı Tedavisi bilimsel tabanlı iki aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama olan hyaluronik asit tedavisi ile cildinizin kaybettiği nem dengesi düzenlenirken ikinci aşamada elastin, kolajen ve fibronektin gibi bağ dokusunun ihtiyacı olan proteinlerin yeniden yapılandırılması sağlanır. Tüm uygulamalar ikişer hafta arayla uygulanır ve ihtiyaca göre 7 – 11 hafta arasında 4 6 seans sürmektedir. Cildinizin kaç seans Somon Dnası tedavisine ihtiyaç duyduğu, 3 Boyutlu cilt altı analiz cihazı ile yapılan analize göre karar verilir. Uygulamaya başlayan hastalar, her sabah daha gençleşmiş olarak Benjamin Button etkisi ile güne merhaba diyor.

Neden Somon DNAsı Tedavisi?

İnsan cildindeki eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynağın somon balığı spermleri olduğu uzun süren bilimsel araştırmalar neticesinde bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır.

Kaç Yaşından Sonra Somon DNAsı Tedavisi Yapılabilir?

Somon DNAsı Tedavisi yaştan bağımsız olarak, cildin ihtiyacına göre yapılması veya yapılmaması tavsiye edilen bir uygulamadır. 3 Boyutlu Cilt Analizi ile cildinizin en üstten en alt tabakasına kadar, kolajen, elastin ve fibronektin yönünden analizi yapılarak ihtiyacınızın olup olmadığına karar verilir.

Somon DNAsı Tedavisi Kök Hücre Tedavisi Kadar Etkili mi?

Somon DNAsı Tedavisi de kök hücre tedavisi kadar etkili ve kök hücresi tedavisinden sonuç olarak aşağı kalır bir yanının olmadığını kanıtlamış ve kök hücre tedavisinden daha uygun fiyatlı bir tedavidir. Kök hücre tedavisi fiyatlarının çok yüksek olması nedeni ile bir çok hastamız Somon DNAsı Tedavisini kök hücre tedavisine tercih etmektedir.

Somon DNAsı Tedavisi Kaç gün/hafta/ay Sürmektedir?

Somon DNAsı Tedavisi 2 hafta (15 gün) ara ile 4 seans olarak yapılmakta ve 7 hafta (yaklaşık 2 ay) sürmektedir. Şok tedavisi uygulanması gereken durumlarda ise yine 2 hafta (15 gün) ara ile 6 seans olarak yapılmakta ve 11 hafta (yaklaşık 3 ay) sürmektedir. Tedavinin etkisinin kalıcı ve daha mükemmel olması da 3 ay ve 6 ay sonra alınacak devam seansları ile mümkün olmaktadır.

Somon DNAsı Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir?

Cilt ve vücut ile yüksek uyumlu ürünler olması nedeniyle alerji vb. yan etkisi bulunmamaktadır.

Somon DNAsı Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?

Somon DNAsı Tedavisi güneşten en çok etkilenen yüz, boyun, el ve dekolte bölgelerinde oluşan kırışıklık, güneş lekesi, yaşlılık lekesi, kuru cilt ve mat görüntünün giderilmesi için uygulanmaktadır. Somon DNA sı hamilelik ve hızlı kilo alımı sonucunda oluşan çatlakların tedavisinde de yüz güldürücü sonuçlar elde etmiştir.

PRP, Thermage (Termaj), Gençlik Aşıları ve Somon DNAsı arasındaki fark nedir?

Bütün bu uygulamalar son dönemde, kanıtlanmış etkileri ile beğeni kazanmış popüler cilt gençleştirme uygulamalarıdır. Thermage (Termaj), PRP ve diğer gençlik aşıların cilt üzerinde kendilerine özgü etkileri var. Somon DNAsı Tedavisinin en önemli ve diğer yöntemlerden ayırıcı özelliği ise; cilt katmanlarındaki eksiklikleri tam olarak gidermesidir. Cilt; yaşla birlikte ilk önce nemini kaybeder ve rengi donuklaşır, matlaşır. Somon DNA Tedavisi; saf hyaluronik asitle, önce eksilen nemi geri kazandırıyor ve cilt pırıl pırıl oluyor. Nükleopeptitler ise cildin, genç yaşlardaki esnekliğine ve yumuşaklığına kavuşmasını sağlıyor. Diğer yöntemlerde de cilt, kolajen üretmesi için uyarılıyor ancak yoğun nem kazandırma özellikleri bulunmadığı için Somon DNA’sı Tedavisinden bir adım geride kalıyor.

Somon DNAsı Tedavisi Kaç Yaş Gençleştirir?

Somon DNAsı Tedavisi sonrasında cildinizin nem, yumşaklık ve elastikiyetine bağlı olarak 10 yaşa kadar gençleşme görülür.

Kullanım Alanı:
Cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi
Kullanım Amacı:
cilt tedavisi

Benzer Uygulamalar

Cilt Tedavisi

Cilt tedavisi ile cilt kusurlarının onarılması ve sağlıklı bir cilde kavuşulması amaçlanmıştır. Kullanılan başlıca...

Karbon Peeling

Karbon Peeling Nedir? Karbon Peeling, Güneş lekeleri, Cilt Yenileme, Sivilce izleri, Akne, Kırışıklık, Gözenek...

PRP ile Cilt Tedavisi

PRP ile cilt tedavisi; zengin Trombosit (Platelet) bulunan plazma elde edilmesi ve tekrardan kişinin...

Cilt Mezoterapisi Ankara

Cilt mezoterapisi, cilt kusurlarının tedavisi için orta deriye uygulanan cildin ihtiyacı olan mineral, vitamin...

Lazer ile Dövme Silme

Dövme, belli dönemlerde bir çok kişiye cazip gelen bir aksesuar olmasına karşın, ilerleyen yıllarda utanç...

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling, çeşitli asitler ile cildin üst katmanında cilt kusurlarının azaltılması için kullanılan cilt...

İple Yüz Germe

İp ile yüz germe, cerrahi müdahalede bulunmadan, cilt altına yerleştirilen ipler vasıtası ile cildin...

Mezoterapi

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından geliştirilmiş estetik amaçlı tıbbi bir...

Top