Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

Soğuk Lipoliz Cooltech®

FİYAT ve DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

Soğuk Lipoliz ile İstenmeyen Yağları Dondurun Gitsin

Soğuk Lipoliz, cooltech® teknolojisi ameliyatsız lipoliz yöntemi olarak tüm dünyada en çok tercih edilen bölgesel zayıflama metodlarından birisidir. Cooltech® teknolojisi ile yağ dokuları cildinize zarar verilmeden -8 derecede belirli bir süre dondurulur ve hücre yapıları vücut tarafından kullanılamayacak şekilde bozulur. Böylelikle vücut tarafından atılması sağlanır.

Soğuk Lipolizin Etkisi Ne Kadar Süre Devam Eder?

Soğuk Lipoliz, cildi koruyarak yaptığı soğutma etkisi ile yağ hücrelerinde bozulma yaratarak kullanılamaz hale getirir. Kullanılamayacak duruma gelen yağ hücreleri vücut tarafından atılmaya 1. haftanın sonunda başlar ve 3 ay boyunca devam eder. Maksimum atılma hızına 1. ay sonunda ulaşılır.

Kimlere Uygulanabilir?

Bölgesel yağ ölçümü neticesinde, soğuk lipoliz yapılabilecek kadar bölgesel yağlanması olan ve aşağıdaki belirtilen hususlara sahip olmayan kişilere uygulanabilecek FDA ve CE sertifikalı başarılı bir uygulamadır, soğuk lipoliz.

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanmaz?

  • Hamile ve Sezaryen ile yeni doğum yapmış kişilere,
  • Uygulama bölgesinde açık yarası bulunan kişilere,
  • Kanser hastalarına,
  • Uygulama bölgesinde protez ve platin bulunan kişilere soğuk lipoliz uygulanmaz.

Neden Soğuk Lipoliz?

Lazer lipoliz, vaser lipoliz ve liposuction gibi uygulamaların ameliyat prosedüründen çekinen insanların sıklıkla tercih ettiği soğuk lipoliz ile uygulama sonrasında rutin yaşantınıza hemen dönersiniz. Herhangi bir kesi, dikiş, anestezi, yatış vb. gerektirmez.

Lazer lipoliz ameliyatı olmak isteyip de uygun vücut kitle indexine sahip olmayan hastalarında ameliyata hazır hale gelebilmek için başvurdukları güzel ve güvenli bir metoddur.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Sonrasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Soğuk lipoliz uygulaması sonrasında yağlar lenf ve idrar kanalları ile yoğun bir şekilde vücuttan atılır. Yağların atılmasına yardımcı olmak ve vücudun kaybettiği sıvı dengesini korumak için uygulama sonrasında bol su tüketilmelidir.

Soğuk Lipoliz Uygulaması Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz uygulaması tek seanslık bir uygulama olup, bölgesel zayıflama uygulanacak bölgenin alanına bağlı olarak tek seansta 1 veya 2 başlık uygulanır. İhtiyaç duyulması halinde 40. günden sonra 2. seans alınabilir. Bir yıl içerisinde aynı bölgeye maksimum 3 seans uygulanır.

Kullanım Alanı:
Kullanım Amacı:
zayıflama

Benzer Uygulamalar

Vücut Analizi

Uzun zamandır, vücut kompozisyon analizinde, uzmanlar Vücut Analiz Cihazlarını kullanıyorlar. Bu cihazları seçme nedenleri,...

LPG Endermologie®

LPG firması tarafından geliştirilmiş Endermologie® teknolojisi, 30 yılı aşkın süredir tüm dünyada sıkılaşma amacı...

Mezoterapi

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından geliştirilmiş estetik amaçlı tıbbi bir...

Top