Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

PRP ile Saç Tedavisi

FİYAT ve DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN.
* ile gösterilen alanların doldurulması zorunludur.

PRP ile saç tedavisi, halk arasında saç prpsi olarak da bilinir. Saç için PRP tedavisi ile, incelmiş ve zayıflamış saçların güçlendirilmesi ve tedavi edilmesi hedeflenmektedir. Bu sayede saç dökülmesi probleminin tedavisi amaçlanmaktadır.

Saç PRP Tedavisi ve Saç Mezoterapisi günümüz şartlarında bilinen en iyi saç tedavisi yöntemleridir. Saç dökülmesi tedavisinde ve saç ekimi seansları sonrasında yerleştirilen greftlerden maksimum oranda sonuç alınmasını sağlayan bu tedavi yöntemi ile saç foliküllerinin beslenmesi ve güçlendirilmesi sağlanır.

Saç PRP Tedavisi Neden Bu Kadar Etkilidir?

Saç PRP si, kişinin kendi kanından santrifüj ile elde edilen, trombosit yönünden zengin plazma (kişinin kendi kök hücresi) olduğu için çok hızlı bir sürede etki eder ve vücudun reddetmesi söz konusu değildir.

Saç PRP Tedavisi Kimlere Uygulanır?

Saç dökülmesi problemleri yaşayan ve/veya saç ekimi yaptırmış hem erkek hem de kadın hastalarımız Saç PRP Tedavisini rahatlıkla yaptırabilir.

Saç PRP Tedavisi Ağrılı Bir Uygulama mıdır?

Saç PRP Tedavisi, mikro iğneler ile yapıldığından ve uygulama öncesi prp yapılacak bölgeye lokal anestezik kremler uygulandığından çok fazla ağrı hissedilmez.

 

Kullanım Alanı:
Kullanım Amacı:
saç tedavisi

Benzer Uygulamalar

Mezoterapi

Mezoterapi, ilk olarak 1952 yılında Dr. Michel Pistor tarafından geliştirilmiş estetik amaçlı tıbbi bir...

Top