Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

LPG Integral ve Endermolab

LPG firması tarafından geliştirilmiş Endermoloji® teknolojisini kullanan ve 2010 yıllarının başlarında üretilmeye başlayan cihazlardır. LPG firmasının marka değerini artırarak başarı ile anılmasını sağlayan cihazlardır.

2017 yılına gelindiğinde bu cihazlar yerini güncellenen yeni endermoloji® teknolojisine sahip Yeni LPG Alliance® modellerine bırakmıştır.

Yeni LPG Alliance® teknolojisi ile etki mekanizması artırılmış ve 3. seanstan itibaren güzel sonuçlar alınmaya başlanmıştır.

Endermoloji® teknolojisi kullanan mekanik başlıklar, inaktif durumda olan adiposit ve fibroblast hücrelerini uyarır. Kan dolaşımını hızlandırır. Fibroblast hücreleri kolajen, elastin ve hyaluronic asit üretimini hızlandırarak bu bölgede sıkılaşma sağlar.

LPG Endermoloji® kimlere uygulanmaz?

  • Uygulama bölgesinde nörolojik, vasküler ve ortopedik rahatsızlığı bulunanlara,
  • Hamile ve emziren bayanlara uygulanmaz.

LPG Endermoloji® ile Kaç Beden Zayıflanır?

LPG Endermoloji® tek başına zayıflatma iddaası bulunan bir teknoloji değildir. Diyet, bölgesel zayıflama uygulamaları, lazer lipoliz ve liposuction ameliyatları sonrasında kullanılan ve sıkılaşma etkisi yaratan bir uygulamadır. Zayıflamak için yapılan spor, diyet, ameliyat ve bölgesel zayıflama uygulamalarının en çok tercih edilen destekleyicelerinden birisidir.

Top