Hemen Ara : 444 95 97 | 444 9 LZR

Bölgesel Zayıflama Ankara

Bölgesel Zayıflama, spor yaparak veremediğimiz inatçı kiloların vücuttan atılması veya spor yapmaya fırsat bulamadığımız dönemlerde sağlıklı bir şekilde zayıflamak için kullanılan yöntemlerin tümüne verilen genel bir isimdir.

Bölgesel zayıflama, çeşitli teknolojiler ile geliştirilmiş etkili cihazlar ve uygulamalar ile yapılır. Bu cihazlar genel olarak;

  • Kontrollü ısıtma,
  • Kontrollü ses titreşimleri,
  • Kontrollü soğutma,
  • Mekanik etki,

gibi etkiler ile yağ hücrelerini eritmeyi veya yağ hücre yapısını kullanılamayacak şekilde deformasyona uğratarak vücuttan atılmasını sağlamayı amaçlarlar.

Bu amaçla üretilmiş, patentli teknolojilere sahip FDA ve CE sertifikaları almış, başarıları kanıtlanmış ve insan vücuduna hiç bir zararı olmayan ve tüm dünyada ünlenmiş cihazlar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra bir de, bu cihazları taklit eden, sağlık testlerini geçememiş, bazıları insan sağlığını tehdit eder düzeyde sakıncalı uzak doğu cihazları da bulunmaktadır. Bu cihazlar görünürde aynı işi yapıyor gibi görünse de, etkisi umulduğu gibi olmadığından, herhangi bir fayda sağlanamamaktadır.

Bölgesel Zayıflama Alanında Kullanılan Bazı Patentli Teknolojilere Sahip Cihazlar Şunlardır;

LPG firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Endermoloji® teknolojisi hücrelerin mekanik ve ağrısız bir şekilde uyarılmasını sağlar. Selülit ve Sıkılaşma uygulamaları için geliştirilmiştir. Vücut ve yüz için ayrı başlıkları mevcuttur.

Yeni Endermoloji® teknolojisi, 2017 yılında LPG Alliance® ile birlikte ortaya çıkmış ve daha etkili bir hale gelmiştir. Öyle ki yeni endermoloji® teknolojisi sayesinde 3 seans LPG Alliance® uygulaması sonucunda; sıkılaşma ve selülit görüntüsünde gözle görülür sonuçlar alınabilmektedir.

Cocoon firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Cooltech® teknolojisi ile üretilmiş Cryo Lipoliz veya Soğuk Lipoliz olarak da adlandırılan yöntemdir. Cildi koruyarak, yağ hücrelerini kontrollü bir şekilde -8ºC de soğutup dondurur ve yağ hücrelerinin bozulmasını sağlar. Bozulmuş yağ hücreleri vücuttan lenfatik dolaşım ile atılır. Bölgesel zayıflama amacı ile geliştirilmiştir.

Syneron firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş Velashape® teknolojisi zaman içinde geliştirilmiş olup en son teknoloji Velashape 3‘tür. Velashape 3, infrared ışığı, bi-polar radyofrekans ve vakum teknolojilerinin sinerjik olarak kullanıldığı ilk ve tek bölgesel zayıflama teknolojisidir. Selülit ve bölgesel zayıflama uygulamaları için geliştirilmiştir.

Pollogen firması tarafından geliştirilmiş ve patentlenmiş TriLipo® teknolojisi, Radyofrekans ve kas aktivasyonunu eş zamanlı olarak kullanan bir teknolojidir. Selülit ve sıkılaşma uygulamaları için geliştirilmiştir.

Top